Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78

Про нас

Кухня ДСП смешаный

mebli remtion – ваша ідея, наше втілення

На ринку виготовлення меблів на замовлення компанія mebli remtion працює вже більше п’яти років. Наше виробниче приміщення знаходиться у м.Хмельницький. Меблі ми виготовляємо лише під замовлення, та працюємо у наступних містах: Хмельницький, Київ, Одеса, Хмельницька область. Спеціалісти нашої компанії займаються виготовленням меблів з 2003-го року, тому враховуючи наш величезний досвід, ми з впевненістю можемо сказати, що всі вироби виготовляємо на найвищому рівні, від невеликого замовлення до меблювання будинку або квартири «під ключ».

Що ми виготовляємо?

Основою нашого виробництва є кухні під замовлення, шафи-купе, скіналі. Також виготовляємо меблі-трансформери, гардеробні, столи, ліжка, комоди, офісні, дитячі та інші меблі на замовлення. Виготовляємо від найпростішого виробу до більш складних дизайнерських проектів для квартир, будинків, офісів, котеджів, торгівельних точок та інших закладів.

Современная кухня

При виготовленні меблів ми використовуємо лише перевірені та довговічні матеріали. Працюємо з компаніями, які відомі своєю якістю на весь світ

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Пропонуємо та втілюємо у життя різноманітні яскраві дизайнерські ідеї та надаємо повний сервіс по доставці та установці меблів

Завдяки нашому професійному підходу до роботи, ми завоювали довіру великої кількості клієнтів, які звертаються до нас знову і знову, та радять нас своїм знайомим і друзям.

Кухня в Одесі
Кухня белая с диваном

Контакти

Звертайтесь і Ви до нас, і ми доведемо на ділі, що професіоналізм, точність та порядність – це наш девіз!