Кухні на замовлення
від
9 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухня Одесса

Спроектуйте з нами меблі для своєї кухні в Одесі

mebli remtion – компанія, яка виготовляє гарнітури індивідуально під клієнта. Ваша кухня в Одесі може бути змайстрована за ескізом, до розробки якого залучитесь ви особисто. Ваше бачення плюс наш досвід – дорівнюватимуть ідеальній кухні.

Кухні на замовлення в Одесі

Кухня

Якщо ви маєте бажання придбати меблі для кухні в Одесі, зупиніть свій вибір на mebli-remtion.com.ua.

Кухня в Одесі

mebli remtion обирають, бо ми:

Окружение

Перевірений виробник, чому свідчать відгуки клієнтів, які до нас повертаються для повторних замовлень і рекомендують нас своїм друзям.

Оплата

Оплата після того, як ваша кухня на замовлення у Одесі буде здана під ключ. Наперед вноситься лише передоплата за матеріали.

Размеры помещения

Виїжджаємо, аби зняти точні заміри кімнати, де мають розміщуватись нові меблі. Послуга – безкоштовна, необхідно лише покрити витрати на проїзд для замірника.

Планировка

Розробимо макет спеціально для вашої кухонної кімнати. Це буде дизайн-проект, до створення якого ви також приєднайтесь. А отже ваша гарнітура оптимально стане в кімнаті, буде зручною в користуванні й відповідатиме вашим смаковим орієнтирам.

Доставка

Візити працівників нашої компанії призначає клієнт. Тобто ви назначаєте зручну для себе дату і час, а ми погоджуємо. Нам важливо, щоб клієнту завжди було комфортно з нами.

Подсчет расходов

Ціну свого замовлення можна дізнатись ще до того, як наші майстри почнуть його виготовляти. Для цього тисніть Дізнатись вартість.

Монтаж

Без доплат за монтаж. Ваші меблі ми встановимо за кошт компанії.

Який з фасадів обрати?

Для вашої кухні на замовлення у Одесі можемо запропонувати покриття для бюджетів різної величини і неодмінної якості.

Краска

Фарбований МДФ

Серед його різнобарв’я кольорів ви точно знайдете свій ідеальний. Такий фасад не знає, що таке грибок, завдячуючи багатошаровості фарби й надсучасному виробництву.

Пленка

Плівка

Плівка – це МДФ для бюджетних гарнітур, що піддається нанесенню узорів. Попри недорогу ціну таке облицювання придає меблям шикарного вигляду.

ДСП

ДСП

ДСП – ще один економ-варіант фасаду для меблів, з хорошою тепло- та шумоізоляцією. Може мати вигляд, наближений до текстилю, шкіри чи дерева.

Акрил

Акрил

Додає об’єму кімнаті, завдяки своїй поверхні з ефектом віддзеркалення. Вирізняється міцністю та легким доглядом.

Пластик

Пластик

Не боїться подряпин, не вигорає. З таким фасадом легко угодити з відтінком, підібрати потрібну текстуру.

Дерево

Дерево

Дерево – покриття, яке може слугувати до 35 років. Екологічний і нетоксичний матеріал для меблів, які завжди заворожують презентабельністю.

Кухня в Одесі може бути вишуканою, затишною і комфортною з mebli-remtion.com.ua. Ми готові приймати ваше замовлення.