Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Шикарная кухня

П’ять причин обрати mebli remtion для облаштування кухні в Деражні

Наша компанія майструє корпусні меблі під індивідуальні замовлення. Гарнітури від mebli remtion вирізняються компактністю, стилем, довговічністю і неповторністю.

Шукаєте надійного виробника меблів?

Ваші пошуки за запитом «кухня Деражня» тільки розчаровують? Ми розвіємо ваші сумніви і переконаємо зупинити вибір на нашій компанії, бо mebli remtion – це:

Обирати, а не миритись

З mebli remtion ваша кухня на замовлення у Деражні буде такою, як вам необхідно – вписуватись у габарити вашої кімнати, відповідати смаку та інтер’єру квартири чи будинку. Вам не потрібно буде обирати та миритись з тим, що є в наявності. Ви лише загадаєте бажання, а наші майстри втілять його у дійсність.

01
Теплая атмосфера на кухни
Планирование кухни

Стати співавтором/співавторкою дизайн-проекту меблів для власної кімнати

Наша компанія надає послугу з виклику дизайнера для заміру кухні в Деражні. Це допоможе сконструювати меблі, які компактно помістяться у вашій оселі. Ви також отримаєте можливість долучитись до розробки ескізу кухні для вашої кімнати. Що може бути кращим, ніж меблі під вас?

02

Стильні фасади з широким діапазоном цін

Переймаєтесь, що ваша бажана кухня так і залишиться мрією? Вважаєте, що омріяний дизайн неможливий, або не по кишені вам? mebli remtion має в пропозиції стильні та якісні фасади для різних бюджетів. Створюємо кухні на замовлення Деражня будь-якої міри складності.

Серед запропонованого асортименту покриття меблів: фарба (МДФ фарбований), плівка (МДФ плівка), ДСП, акрил, пластик і дерево.

03
Кухонный стол с дерева
Краска

Фарба

Пленка

Плівка

Акрил

Акрил

Пластик

Пластик

ДСП

ДСП

Дерево

Дерево

На сайті mebli-remtion.com.ua можна «Дізнатись вартість» вашого задуму, натиснувши на відповідну позначку. Це буде орієнтовна сума, на яку вам потрібно розраховувати. Якщо ця сума вам не підходить, ми готові надати безкоштовну консультацію і допомогти підібрати альтернативу, яка вас задовольнить і за дизайном, і за вартістю.

Новая кухня

Повна оплата після здачі об’єкта «під ключ»

Спочатку кухня на замовлення у Деражні, і тільки потім оплата її вартості. Передоплата необхідна лише за матеріали, з яких виготовлятимуться меблі.

04

Подарунок

Якщо ви замовляєте у нас меблі, то дизайн-проект під вашу кімнату mebli remtion спроектує безкоштовно. 

05
Проектирование кухни

Не зволікайте! А вже зараз викликайте нашого замірника для кухні на замовлення Деражня за номером телефона: (096) 580-57-78. Почніть проектувати кухню мрії разом з компанією mebli remtion.