Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
шикарная Гардеробная

Гардеробні для будь-якої квартири в Хмельницькому

Гардеробна – це універсальне сховище для домашніх речей. Для гардеробної виділяють цілі кімнати, або ж виокремлюють місце для її облаштування в спальні, коморі чи іншому куточку квартири. mebli remtion проектує такі гардеробні на замовлення у Хмельницькому. Наша компанія завжди знаходить варіанти для розміщення гардеробної. Тож навіть якщо ви вважаєте, що таким меблям у вашій квартирі немає місця, ми готові вас переконати у зворотному.

mebli remtion – це варіанти гардеробних для кожного

Наша компанія виготовляє гардеробні як для власників будинків, в яких при будівництві закладались кімнати для гардеробних, так і для тих, у чиїх оселях такі не передбачались.

Для останньої категорії існує кілька варіантів місць, де можна розташувати гардеробну. Їх називають модульними системами.

Большая Гардеробная

Варіанти місця для гардеробної

Гардеробная в кладовой

Комора

Більшість будинків старого типу мають міні-кімнатку, де, як правило, ховають все, чим майже не користуються. Вивільніть таку комору – позбудьтесь не потрібних речей, а для потрібних – знайдеться місце після того, як вам спроектують гардеробну.

Гардеробная на лоджии

Лоджія

Якщо утеплити лоджію і заклеїти вікна для захисту одягу від вигорання, то її теж можна переобладнати в комфортне сховище для речей. Вийде ціла гардеробна кімната.

Гардеробная в спальни

Гостьова або спальня

У таких кімнатах найчастіше облаштовують гардеробні, ділячи простір на дві зони: для відпочинку та для схову речей.

Угол гардеробной

Незалучений куточок

Це може бути місце під сходами, або частина великого коридору.

Небагато місця – не означає, що не містка

Гардеробная

Для гардеробної більш важливо не розмір, а ергономіка – правильне використання місця. Тому важливо, щоб їх проектуванням займались фахівці. Спеціалісти компанії mebli remtion, вивчивши ваше квартирне питання, розроблять проект під вас. Підберуть оптимальний варіант для полиць, шаф, дверей, перегородок й іншого, аби ви, в результаті, могли максимально раціонально розмістити свої речі.

Тож якщо ви шукаєте «гардеробна Хмельницький», залишайтесь на mebli-remtion.com.ua. Всі складові меблевих виробів наша компанія виготовляє з матеріалів найвищої якості. Тому гардеробні на замовлення у Хмельницькому від mebli remtion довго слугують своїм господарям. Свідчення тому відгуки задоволених клієнтів.  

Гардеробная2

Ви можете отримати безкоштовну послугу заміру та створення дизайн-проекту, якщо здійсните замовлення у нас.