Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухня с акрила

Акрилові кухні під замовлення збільшать простір вашої кімнати

Купити кухню в Хмельницькому з акрилового фасаду на сайті mebli-remtion.com.ua дорівнює отримати розкішну і довговічну гарнітуру. Акриловим меблям не страшні подряпини, нагрівання, надмірна вологість, і вони не несуть шкоди для здоров’я. 

Акрилові кухні

Кухня

Дзеркальний блиск, яскраві кольори, поверхня, що сяє – все це про кухні з акриловим фасадом. Такі гарнітури дуже популярні у Європі. Побачивши вперше такі меблі, як правило, промовляють: «Вау!», оскільки вони, дійсно, вражають своїм зовнішнім видом. Проте, це далеко не єдина їх перевага.

Светлая кухня

Кухні на замовлення з акрилу від mebli remtion вирізняються:

Материалы

Міцністю

Гарнітурам з такого фасаду не нашкодять подряпини та удари. Вони легко піддаються ремонту.

Время

Довговічністю

Акриловим меблям прогнозують до 20 років життя, якщо належно дбати про них.

Влага

Стійкістю

Таке покриття не деформується від вологи та нагрівання (до 160 градусів). Не змінює колір від потрапляння сонячних променів.

Здоровье

Екологічністю

Акрил – не токсичний. Він не містить канцерогенів та смоли.

Окружение

Збільшенням простору

Завдяки блискучій глянцевій поверхні, яка відбиває світло, акрилові меблі візуально розширюють кімнату, додають їй об’єму. Це ідеальне рішення для малогабаритних приміщень, які потребують додаткового простору.

Хорошо

Антистатичним ефектом

Акрил не притягує до себе пилу, оскільки він відноситься до діелектричних матеріалів

Уборка

Простотою в догляді

Така поверхня не містить пор, тож не поглинає жир та кіптяву. Усі можливі забруднення нескладно видалити м’якою тканиною, мильним розчином чи спеціалізованим засобом.

Стиль

Різноманітністю в оформленні

Фасади кухні під замовлення з акрилу мають велику палітру кольорів. Окрім того, цей матеріал можна додатково прикрасити аерографією чи іншим оздобленням.

Слои

Приємністю на дотик

Притулившись до акрилових меблів, ви не відчуєте неприємної прохолоди.

Недоліки кухні з акрилу

Акриловая кухня красная

До недоліків акрилу відносять високу ціну

Проте, давайте, логічно поміркуємо. Якщо акрилові гарнітури служать довго, екологічні, стійкі до вологи, не вигорають, не пошкоджуються, то хіба це не вигідна інвестиція для кухні на замовлення?

Фасади з акрилу – це ефектне оновлення вашої кухні до невпізнання на довгі роки. Зважте всі «за» та «проти» – і повертайтесь на mebli-remtion.com.ua, щоб купити кухню в Хмельницькому. Для клієнтів mebli remtion виготовлення дизайн-проекту – безкоштовне.