Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Шикарная кухня

Чому для кухні обирають покриття фарбований МДФ?

Фасад МДФ фарбований – це екологічний матеріал, з яким можна реалізовувати дизайнерські рішення за помірний бюджет.

Фарбований фасад

Кухня у Хмельницькому з фарбованого МДФ фасаду – це комплімент вашій оселі від mebli remtion

Кухня

Якщо ви хочете, щоб ваша кухня вражала своїм дизайном, захоплювала вас і ваших гостей, обирайте покриття з фарбованого МДФ. Таке облицювання вирізняється естетичністю, екологічністю, стійкістю до зовнішніх факторів та легкістю у догляді.

Кухня крашеная
Кухня белая краска

Якісне покриття

У mebli remtion для виготовлення кухні під замовлення використовують лише якісний МДФ фарбований, що забезпечує довгу експлуатацію меблів.

Переваги фарбованого МДФ покриття

Дизайн

Різноманіття гами кольорів та видів декорування

Кухні з таким фасадом можна підібрати будь-який відтінок. Це буде не наближений колір, а такий, що стовідсотково відповідатиме вашій потребі. Саме ж покриття може бути глянцевим, або матовим. МДФ фарбований дозволяє нанести такі ефекти, як хамелеон, перламутр, металік чи кракле (ретро-стиль).

Новая мебель

Вишуканий вигляд, але відносно недорога ціна

МДФ фарбований вищий за ціною від плівки та ДСП, проте доступніший за фасади з дерева. А от за варіацією в кольорі й дизайну – не поступається жодному з облицювань.

Влага

Стійкість до зовнішніх факторів

Такий фасад не боїться парів, вологи, не поглинає запахів. Завдяки багатьом шарам фарби й сучасним технологіям, унеможливлюється розмноження мікроорганізмів. А от же такому покриттю не загрожує цвіль.

Уборка

Легкість у догляді

Облицювання такого типу можна протирати вологою ганчіркою. Від жирних плям легко позбутись звичайним мильним розчином.

Для виготовлення кухні під замовлення з фарбованого МДФ слід врахувати місце її розміщення

Кухня черно белая

Якщо встановити таку гарнітуру навпроти вікна, то вона може потускніти від сонячних променів. Та, обравши правильне місце для меблів, ви уникнете вигорання кольору, і ваша кухня слугуватиме довше. 

Правильний догляд за меблями з фарбованого МДФ

Кухня белая краска

Якщо вважаєте, що ваша кухня Хмельницький повинна бути з фарбованого МДФ – дзвоніть (096) 580-57-78. Компанія mebli remtion виготовить для вас такі меблі швидко, якісно та за доступною ціною.