Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Практичная кухня с дсп

Кухні за індивідуальним дизайн-проектом у Волочиську

Шукаєте «Кухня Волочиськ»? Заходьте на mebli-remtion.com.ua та переконайтесь, що кухня може бути компактною, місткою і зручною.

Маленький секрет великої кухні

Кухня

Маленький секрет великої кухні – це правильний вибір виробника меблів для кухні. Ваша кімната може бути просторішою з mebli remtion. Ми виготовляємо кухні саме під потреби замовника.

Щоб процес готування страв не був рутинним обов’язком, а приносив задоволення, мають бути й відповідні умови. І одна з них – це комфортні та красиві меблі, які подобаються. Такою може бути і ваша кухня на замовлення у Волочиську від mebli remtion.

Кухня с панорамными окнами

Ваша кухня від mebli remtion:

Новая мебель

Пасуватиме інтер’єру

Разом з нашим замірником ви зможете підібрати дизайн для своїх меблів. Обновка відповідатиме вашому смаку, та не вибиватиметься зі стилю оселі. Ми надаємо можливість клієнту відчути себе в ролі дизайнера.

Дизайн

Матиме ідеальний колір

Для вашої кухні в Волочиську підберемо максимально відповідний тон кольору бажаного фасаду.

Планировка

Проектуватиметься під вас

Ви отримаєте можливість викликати нашого спеціаліста для зняття замірів кімнати. А отже це будуть меблі, які стовідсотково компактно розмістяться у вашій кухні. Разом з нашим працівником ви оговорите всі нюанси щодо деталей, дизайну і матеріалу.

Монтаж

Не стане тягарем під час встановлення

Наші спеціалісти робитимуть необхідні візити для замірів і установлення меблів лише у дні та період доби, що будуть зручні для вас. Обіцяємо, що не станемо небажаними гостями.

Оплата

Оплачується за фактом

Повну оплату наші клієнти вносять після завершення конструювання кухні та її монтажу. Єдине, після формування дизайн-проекту необхідно буде здійснити передоплату за матеріали.

Фасади для кухні на замовлення Волочиськ:

Пропонуємо лише надійні матеріали, які слід обирати відповідно до потреб та передбаченого бюджету.
Краска

Це може бути фарба (МДФ фарбований), з якою можна втілити нестандартні рішення.

Пленка

Плівка (МДФ плівка) та ДСП – хороше рішення для обмежених бюджетів,

Акрил

Акрил, що додає візуального простору.

Пластик

Пластик – непідвладний сонцю та вологі.

Дерево

Дерево – ековаріант з довгим терміном служіння.

Синяя кухня

Безкоштовне консультування

Розгубились у виборі стилю та фасаду для вашої кухні в Волочиську? Маєте сумніви щодо відповідності задуму і реальності? Скористайтесь порадами досвідчених консультантів mebli remtion. Вони швидко зорієнтуються, який матеріал краще обрати, щоб втілити вашу потребу і побажання у дійсність.

Для замовлення Кухні в Волочиську можна оформити заявку, лишивши контактний номер телефона та ім’я, на нашому сайті mebli-remtion.com.ua