Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухонная техника

Універсальна кухня – це кухня з технікою під меблі

Краще за кухню на замовлення може бути лише кухня на замовлення разом з технікою. Такий варіант набирає популярності завдяки більшій ергономічності, універсальності та функціональності.

Кухня з технікою

Правильно спланувати кухню – це замовити кухню разом з технікою у mebli remtion. Проектуючи меблі для вашої кімнати, ми можемо також вбудувати посудомийну машину, витяжку, варильну поверхню, духовку, холодильник та мийку. Усе необхідне – в одному замовленні, і це ідеально!

Духовка встроеная в мебель

Варіанти розміщення та ключові переваги

Кухня

Ваша техніка для кухні у Хмельницькому може бути як вбудованою у гарнітуру, так і ні. Відмінність полягає за типом розміщення: стоятиме вона окремо, чи вмонтовуватиметься у меблі. Вбудований варіант займатиме менше місця у кімнаті, і це панацея для малогабаритних осель. Адже, з таким плануванням, в маленьких кімнатах поміщається та техніка, яку неможливо помістити за стандартних умов.

Ще одна перевага техніки для кухні від mebli remtion – це можливість її приховати. Різниця прихованого варіанту від видимого у тому, що вона розміщується за фасадом гарнітури, і зовсім не помітна, на відміну від альтернативного варіанту.

Купувати техніку разом з меблями – це економія часу і практичність. Вам не потрібно буде потім гаяти час на пошуки техніки, яка пасуватиме новим меблям. І техніка, і меблі – проектуватимуться одночасно, а отже гарно поєднуватимуться між собою.

Духовка
Кухня серая

Таку техніку можна розміщувати за необхідною висотою, і відходити від стандартів в обранні місця встановлення. Наприклад, духову піч вмонтувати окремо від плити.

На кухні з вбудованим варіантом техніки всі мережеві кабелі стають «невидимими», тож не заважатимуть і не псуватимуть естетики в кімнаті.

Техніка, яку встановлює компанія mebli remtion

Техника-для-кухни2

Розробляючи макет кухонних меблів для своїх клієнтів, ми пропонуємо облаштування:

«Плюшки» від mebli remtion

Аналізуючи всі варіанти пошуку «кухонна техніка Хмельницький», згадайте про «плюшки» від компанії mebli remtion:
Размеры помещения

Знімаємо заміри безкоштовно (у межах Хмельницького, у іншому випадку – необхідно лише оплатити витрати на проїзд нашого працівника).

Дизайн

Даруємо подарунок тим, хто робить у нас замовлення. Йдеться про ексклюзивний дизайн проект саме для вашої кухні. Наші клієнти можуть брати участь у плануванні своєї кухні, розташуванні меблів і техніки.

Доставка

Безкоштовно доставимо ваші меблі й техніку, змонтуємо все на місці.

Время

Дату та час візитів для планування кухні призначає клієнт.

Ми подбаємо, щоб ваша техніка для кухні у Хмельницькому пасувала меблям та інтер’єру. Залишайте заявку на кухню та техніку прямо зараз!