Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Деревяный фасад кухни

Чому для кухні обирають дерево, попри високу вартість?

Дерево – фаворит серед фасадів. Гарнітури з такого матеріалу займають першу сходинку в меблевих рейтингах. Спробуймо розібратись у перевагах покриття, що вже століттями не втрачає своєї популярності.

Кухні з дерева

Кухня

Якщо ви робили запит в пошукових системах, на кшталт «кухні Хмельницький ціни», то, очевидно, помітили, що дерев’яне облицювання – найбільш «кусюче» за вартістю. Проте цьому є вагомі пояснення.

Темный деревяный фасад

Довговічність матеріалу

Одне життя кухні з дерева дорівнює двом гарнітурам з альтернативним покриттям: про переваги дерев’яного покриття
Время

Кухні з дерева мають найдовший термін служби – 25-35 років. За ці роки господарям, у яких кухонні стінки з іншим облицюванням, доведеться оновити їх повторно. Тобто, виходить, одне життя кухні з дерева дорівнює двом гарнітурам з альтернативним покриттям.

Здоровье

Дерево – природній гіпоалергенний матеріал, який не принесе шкоди здоров’ю.

Стиль

З таким фасадом можна не перейматись за появу подряпин та інших пошкоджень. Недоліки на дереві легко замаскувати за допомогою спеціальних засобів. А надати необхідного відтінку латці допоможуть лак і фарба.

Новая мебель

Дерево піддається різному оздобленню. З ним можна експериментувати в дизайні – надати блиску, чи ретро-ефекту, нанести візерунок чи лишити в мінімалізмі.

Породи дерева

Кухня, дизайн якої вражає своєю неповторністю – це саме про меблі з дерев’яного масиву, оскільки одна й та ж порода дерева може давати унікальний природний малюнок і відтінок. Компанія mebli remtion пропонує фасади з ясена та дуба:

Ясен має більш світлі відтінки, а ніж дуб. Йому характерна гарна гнучкість, завдяки чому його обирають для ускладненого дизайну. Єдиний недолік – можлива деформація від надмірної вологи. Проте цього можна уникнути, якщо опрацювати ясен спеціальним спреєм.
Ясен
Дуб
Дуб шанують завдяки його міцності та варіації відтінків: від білястого до темного. Він стійкий до температурних перепадів – не деформується. Проте меблі з такої породи вирізняються масивністю, тож підходять для просторих кімнат.

Правила експлуатації

Моменти, яких слід дотримуватись, обираючи дерев’яні фасади

Обогреватель

Кухонні стінки з дерев’яним покриття слід розміщувати подалі від системи опалення та сонячних променів.

Уборка

А у разі розлиття води на такий фасад – насухо протирати меблі, аби вони не деформувались.

Дотримуйтесь цих правил – і ваша гарнітура з дерева віддячить вам своєю довговічною експлуатацією.

Якщо вам необхідна кухня, дизайн якої приголомшить, обирайте кухонні стінки від mebli remtion. З нашою компанією ви переконаєтесь у довговічності меблів з дерев’яним покриттям.