Кухні на замовлення
від
9 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухня с ДСП

Простора кухня на замовлення у Києві

Щоб на кухні відчувався затишок і комфорт, повинні бути належні меблі, які гарно вписуватимуться в інтер’єр, приховуватимуть все зайве, додаючи простору, якого так бракує. Саме тому необхідно купувати гарнітури на замовлення. mebli remtion проектує такі кухні в Києві за доступними цінами і з довгим терміном служіння.

Створимо кухню для Вас!

Кухня

Потрібна кухня в м. Київ не за всі гроші світу? Вашій кімнаті не підходять заводські пропозиції? Це мають бути меблі під вас – ваші смакові уподобання і розміри вашої кімнати?

mebli-remtion.com.ua – задовольнить всі ці потреби за помірними цінами і з високою якістю.

Кухня дерево

П’ять причин обрати mebli remtion для кухні на замовлення в Києві

Окружение

Без обмежень у виборі

Вам не потрібно миритись з наявними пропозиціями, ви отримаєте можливість купити гарнітуру, яка максимально відповідатиме вашій мрії. Ми не боїмось складних задач. Навпаки, нам у радість прийняти новий виклик для урізноманітнення досвіду компанії.

Планирование

Послуга з вимірювання кімнати

Послуга з вимірювання кімнати для проектування майбутньої гарнітури. Наш замірник-дизайнер прибуде до вашого дому в зручний для вас час. Такий сервіс – безкоштовний, необхідно лише оплатити транспортні затрати нашого фахівця.

Планировка

Ексклюзивний проект під вашу оселю

Розробимо для вашої кімнати індивідуальний ескіз. За умови замовлення меблів у нашої компанії, дизайн-проект йде у подарунок.

Доставка

Доставка і збірка

Доставка і збірка кухні в Києві – лише в обумовлений з клієнтом час, оскільки ваш комфорт – наша ключова задача.

Материалы

Якісні фасади для всіх бюджетів

mebli remtion виготовляє меблі лише з екологічних матеріалів високої якості, які вирізняються витривалістю й довгою експлуатацією. Ми допоможемо підібрати покриття на бюджет, який вас задовольнить.

Який з фасадів обрати?

Краска
Фарба
Пленка
Плівка
ДСП
ДСП

Ваша кухня на замовлення у Києві маже мати облицювання з фарбованого МДФ, який багатий на кольорову палітру, різноманіття текстур, і не піддається розмноженню грибкових організмів. Для економних варіантів пропонуємо гарнітури з МДФ-плівки і ДСП. Вони недорогі, у порівнянні з альтернативами, але мають вишуканий вигляд і хорошу практичність. 

Акрил
Акрил
Пластик
Пластик
Дерево
Дерево

Якщо є необхідність у додатковому просторі – обирайте акрилові фасади. Характерне їм віддзеркалення збільшує кімнату візуально. Кухня з пластиковим покриттям порадує легким прибиранням, і стійкістю до пару й вологи, без яких у процесі готування майже не обходиться. Для гарантованої довгої експлуатації обирайте дерево.

Складно визначитись з вибором фасаду? Набирайте (096) 580-57-78 для безкоштовної консультації кухні на замовлення Київ.