Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Элитный шкаф купе

mebli remtion знає, якої шафи-купе клієнт бажає

Шафа, яка помістить все, не відбираючи простору у кімнаті – це шафа-купе від mebli remtion. Ми знаємо, як догодити клієнту. Виготовимо шафу-купе під вашу вітальню, спальню, дитячу чи гостьову за ексклюзивним проектом в м. Хмельницький. Ви отримаєте меблі, які ощасливлять вас якістю, ергономічністю та дизайном.

Унікальний проект шафи купе

Розгубились після тривалих пошуків за запитом «шафи купе Хмельницький»? Складно визначитись, які саме меблі потрібні для вашої кімнати? Скористайтесь консультацією фахівців компанії mebli remtion, а ще краще запросіть нашого замірника-дизайнера до себе «в гості». Оглянувши вашу оселю і зробивши необхідні заміри, наш спеціаліст порадить найоптимальніший варіант шафи для вас. До речі, така послуга – безкоштовна.  

Шкафы купе на заказ

Стиль шафи-купе залежить від матеріалу дверей

Важливу роль для вдалої покупки гардеробу відіграють двері. А точніше матеріал, з яких вони будуть виготовлені. Адже двері шафи-купе – це ключова деталь його зовнішнього виду. Серед пропозиції mebli remtion:

Зеркальный шкаф купе

Дзеркало

Чудовий варіант для кімнат, які потребують додаткового простору й освітлення. Такі моделі – універсальні, оскільки підходять для багатьох інтер’єрів. А ще дуже зручно мати дзеркальні двері у гардеробній, адже можна відразу поглянути на себе.

Шкаф купе ДСП

ДСП

Найбільш бюджетний варіант дверей для шафи-купе. Такий матеріал доволі гарно очищається, тож з його прибиранням буде нескладно. Він простий у дизайні, але в цьому і його особливість. Любителі мінімалізму такі фасади поціновують.

Шкаф с фотопечатью

Фотодрук

Чудовий вибір для оригінальності й влучного попадання в інтер’єр. Шафа може містити зображення улюбленого краєвиду, або міста. Можна також нанести портрет коханої людини, кумира чи сімейну світлину. І тут не варто переживати за вразливість такого матеріалу до механічних пошкоджень. Двері з фотодруком мають ламінований шар, що слугує захистом від різних зовнішніх факторів.

Пискоструйный шкаф-купе

Піскоструйні шафи

Це сучасна технологія нанесення декору на дзеркальні чи скляні двері. З-за допомоги потужного потоку повітря, на дзеркало з трафаретом необхідного візерунку, наносяться дрібні піщинки. У результаті виходить красивий малюнок, який додає певної естетичності шафі та інтер’єру кімнати в цілому.

Шкаф купе ДСП и зеркала

Дизайн-проект у подарунок

Для тих, хто зупинить свій пошук «шафи купе Хмельницький» на mebli-remtion.com.ua, ми зробимо подарунок. За умови замовлення меблів у нашої компанії, індивідуальний проект буде розроблено безкоштовно. Тож обирайте mebli remtion не вагаючись!