Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухня с металлическим цветом

Найліпша кухня Дунаївці – це кухня за проектом mebli remtion

mebli remtion знається на виготовлені меблевих забаганок. Зупинивши вибір на нашій компанії, ви отримаєте безкоштовний дизайн-проект для своєї кухні в Дунаївцях.

Ексклюзивний проект кухні

Кухня

Кухня – це кімната, в якій починається ранок із заварювання улюбленого напою. Це територія, на якій збирається вся сім’я за сніданком, обідом та вечерею. На кухні діляться враженнями, готують страви. У цій кімнаті має бути затишно, і особливо комфортно тим, хто найбільше проводить у ній часу.

Якщо ваша кімната не така, і ви хочете змін – вам потрібна кухня на замовлення у Дунаївцях від mebli remtion.   

Кухня для семьи

Чому слід обирати mebli-remtion.com.ua?

Замеры

Ви можете викликати до себе дизайнера нашої компанії для вимірювання необхідних показників. Це означає, що кухня проектуватиметься виключно під вашу кімнату. Меблі займатимуть мінімум місця, додаючи додаткового простору кухні.

Планировка

Замовивши меблі у нас, ви отримаєте безкоштовний ексклюзивний дизайн-проект для кухні в Дунаївцях. Окрім того, ви також зможете долучитись до проектування меблів, реалізувавши в ескізі ваше бачення.

Оплата

Для кухні на замовлення Дунаївці не потрібно оплачувати наперед всю суму. З mebli remtion ви вносите передоплату за матеріали, і вже тільки після установлення розраховуєтесь повністю.

Хорошо

Ми піклуємось про репутацію компанії, тому для нас надважливо, аби клієнт лишився задоволеним роботою. А ще краще – повернувся до нас знову для оновлення гарнітури в інших кімнатах. Для цього ми контролюємо якість виконання замовлення на всіх його етапах.

Який же обрати фасад?

Краска

Фарба

Пленка

Плівка

Акрил

Акрил

Пластик

Пластик

ДСП

ДСП

Дерево

Дерево

Ми чудово розуміємо, що ваша кухня на замовлення у Дунаївцях повинна мати фасад, який влаштовуватиме вас за ціновою політикою.

Але під час вибору матеріалу для меблів необхідно враховувати й поставлену задачу. Якщо це доволі нелегка у конструюванні кухня, то краще обрати фарбований фасад. Такий варіант не обмежуватиме вас за шириною і довжиною. Для мінімальних затрат підходитиме плівка, або ДСП. Акрил має широчезну палітру кольорів і їх відтінків, серед його різновиду найлегше знайти бажаний тон. Легким у догляді буде пластик. Він стійкий до пошкоджень. А для презентабельності та довговічності слід звернути увагу на дерев’яні фасади. Вони – не дешеві, але варті своєї ціни.

Для консультації щодо кухні на замовлення Дунаївці, та попередніх розрахунків набирайте (096) 580-57-78.