Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Черная кухня, скинали

Скіналі – простий у догляді дизайнерський «фартух» для кухні

Найпопулярніші скляні панелі з зображенням, які встановлюють на робочій зоні кухні, називаються скіналі. Такі кухонні фартухи вносять свою родзинку в інтер’єр, та шануються завдяки практичності.   

Скіналі прийшли на заміну плитці

Скіналі прийшли на заміну кухонній плитці, якою покривали проміжок стіни між навісними й нижніми шафами. Це модернізовані «кухонні фартухи» з термостійкого скла, на яке можна нанести будь-яке зображення. У результаті господарі кухні отримують захисне покриття робочої зони з ефектним дизайном.

Скинали с фруктами

Про переваги скіналі, які виготовляє mebli remtion

Скинали водопад

Ваші пошуки в інтернеті за запитом «скіналі Хмельницький» привели на mebli-remtion.com.ua недаремно. Наша компанія виготовляє такі кухонні фартухи на замовлення у Хмельницькому та Хмельницькій області за доступними цінами. Ми допоможемо підібрати оптимальні розміри такого покриття для вашої кімнати. І ви отримаєте можливість замовити бажане декорування для скіналі.

Скло, з якого ми створюємо скіналі, вирізняється міцністю і термостійкістю. Йому не страшні температурні коливання і вологість. Наше скло для «кухонних фартухів» не пліснявіє, не вигорає, не іржавіє і не гниє. Тому клієнти mebli remtion під час готування страв зосереджені над процесом, а не думкою про те, чи не лопне скло на стінці.

Скіналі з дельфінами
Скинали фрукты

Вагомою перевагою скіналі вважається легкий догляд. І це безспірно! На відмінну від плиткових «кухонних фартухів», скіналі не містить щілин, в які забиваються жир та інший бруд. Таке покриття піддається миттю.  

Декорування скіналі не має обмежень. Це можуть бути однотонні чи барвисті панелі, фотографії, візерунки чи витвори художнього мистецтва. Все, що бажаєте та потребуєте.

Для тих, хто шукає «скіналі Хмельницький», mebli remtion надає безкоштовну послугу з виїзду дизайнера-замірника за вказаною адресою. Якщо ви проживаєте за межами міста Хмельницький, то необхідно буде покрити лише транспортні витрати. А для тих, хто зробить замовлення в нашої компанії, ми безкоштовно розробимо індивідуальний дизайн-проект.

Скинали лес
Скинали шарики

Догляд за скіналі

Такі «кухонні фартухи» не потребують великих зусиль у прибиранні. Достатньо періодично протирати їх сухою тканиною від пилу, а потім  рідинами, призначеними для миття вікон і скла. Це допоможе зберегти, характерний скіналі, блиск.

Жир та налипла їжа на таку поверхню легко змивається звичайними засобами для миття посуду.

Важливо не використовувати для чищення скіналі жорсткі губки та засоби з абразивними частинками.

Для замовлення скіналі можна залишити заявку на нашому сайті. Будемо раді кожному замовленню!