Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кухня-за-7-днів

Кухня «під ключ» за 7 днів

Виготовляємо в короткі терміни кухні на замовлення. Наші вироби проектуються індивідуально під клієнта. Вам не потрібно чекати до 2 місяців, гарнітура для вашої кухні може бути втілена за сім днів.

Кухня у швидкі терміни!

Кухня

Ваша кухня у Хмельницькому потребує швидкого оновлення? Компанія mebli remtion має ексклюзивну пропозицію – виготовлення меблів для кухні всього за 7 днів.

Кухня у швидкі терміни за якістю не поступається гарнітурам, які виготовляються на замовлення 1,5-2 місяці. Наша компанія контролює кожен етап – від підготовки до встановлення меблів у вас вдома. Всього тиждень – і омріяна кухня прикрашатиме вашу оселю.

Коричневый деревяный фасад

Фасади, які ви можете обрати

Пленка

МДФ, покритий плівкою – бюджетне облицювання з багатьма варіантами кольорів, текстур. Може бути схожим на мармур, дерево, камінь чи шкіру. Плівка стійка до грибків і проста у догляді.

ДСП

ДСП – фасад для поціновувачів мінімалізму. На відміну від дерева, стійкий до вологи. Добре поєднується з іншим покриттям. Легко піддається ремонту, і доукомплектовується.

Акрил

Акрил – облицювання для меблів, популярне завдяки своїй дзеркальній поверхні, що візуально збільшує кімнату.

Пластик

Пластик – багатий на кольори фасад, який піддається і нанесенню візерунків. З ним можна втілювати дизайнерські рішення будь-якої складності. Не вигорає, і легко миється.

Обрали фасад?

Кожен з фасадів має свої переваги та особливості. Тому робити вибір, слід відштовхуючись від задуму, потреб і бюджету, на який розраховуєте. Для більш детальної консультації можна звернутись до наших спеціалістів – послуга безкоштовна.

Використовуємо якісні матеріали

Свої вироби майструємо, виключно, з екологічних і якісних матеріалів. Тож ваша кухня у Хмельницькому за 7 днів тішитиме вас тривалою експлуатацією.

Большая кухня

Наші бонуси для клієнтів

Окружение

Візит дизайнера для фіксування замірів (безкоштовно у межах міста Хмельницький).

Планирование

Розробка проекту під вашу кімнату з урахуванням вашого бачення. Якщо ви зробити замовлення у mebli remtion, дизайн-проект отримаєте у подарунок від нашої компанії.

Доставка

Безкоштовне доставлення та монтаж гарнітури.

Ви ще досі думаєте?

Меблі на замовлення Хмельницький за 7 днів – реально з mebli remtion. Сьогодні замовляєте, а за тиждень вже приймаєте роботу. Це не казка, а реальність, яку ви можете собі дозволити. Залиште свої контакти на нашому сайті, і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на всі можливі питання. Нас обирають, бо нам довіряють і нас рекомендують.

Маленькая кухня

Для отримання консультації залиште заявку!