Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Яркая кухня

Замовляй кухні в Старокостянтинові у mebli remtion

Кухня на замовлення в Старокостянтинові – рішення для тих, хто не хоче обирати з того що є. mebli remtion спроектує кухню під вашу кімнату за доступними цінами.

Ексклюзивний проект кухні

Кухня

Мрієте про нову затишну і стильну кухню, та не можете знайти таку серед заводських пропозицій? Ви витратили багато часу на пошуки кухні в Старокостянтинові, та так і не знайшли потрібного дизайну, кольору та матеріалу, який би й за ціною підійшов, і відповідав інтер’єру?

Маємо хорошу новину! mebli remtion виготовлять меблі під розміри й стиль вашої кухні в Старокостянтинові. У вас буде можливість втілити в реальність своє бачення її зовнішнього вигляду. Для цього наш дизайнер розробить індивідуальний проект, врахувавши всі ваші «хочу» та «необхідно».

Белая кухня без ручек

Фасади, які ми пропонуємо для кухні на замовлення Старокостянтинів:

Краска

Фарбований

Чудовий варіант для нестандартних ідей, оскільки такий фасад не має обмежень у висоті та ширині. Стійкий до пошкоджень, не піддається сонячному світлу та вологі. Фарбований фасад можна вважати таким, що немає недоліків.

Пленка

Плівка

Бюджетна пропозиція, яка візуально не поступається дороговартісним фасадам. Вона те токсична, безпечна та стійка як до вологи, так і до сонця.

Акрил

Акрил

Тренд у Європі. Його обирають ті, хто хоче щось незвичайне і довговічне. Такі фасади не несуть шкоди екології. Акриловим меблям не страшні вода та сонце. Серед вагомих переваг фасаду з такого матеріалу – візуальне розширення кімнати.

Пластик

Пластик

Один з найпопулярніших матеріалів завдяки можливій варіації декору й палітри кольорів. Пластик стійкий до вологи й температурних коливань. Завдяки сучасним технологіям – безпечний для здоров’я.

Дерево

Дерево

Довговічний і екологічний матеріал. Меблі з такого фасаду прирівнюються до елітного класу. Це може бути як цільне дерево, так і дерев’яна рамка з внутрішньою частиною з МДФ.

Всі матеріали, з яких ми створюємо меблі, – якісні та довговічні.

«Плюшки» від mebli remtion для тих, хто шукає «кухня Старокостянтинів»:

Подробный отчет

Попередній розрахунок вартості.

Дизайн

Виїзд замірника-дизайнера за адресою встановлення кухні в Старокостянтинові.

Планирование

Безкоштовний індивідуальний проект для вашої кухні.

Окружение

Фахова консультація.

Создание мебели

Виготовлення «під ключ» у домовлені терміни.

Хорошо

Перевірка якості виконання замовлення на кожному етапі.

Монтаж

Безкоштовний монтаж меблів.

Для замовлення кухні в Старокостянтинові набирай (096) 580-57-78, пиши нам на електронну скриньку mebli.remtion@gmail.com або заповни форму на сайті.