Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Детский шкафчик

Яскраві та безпечні дитячі меблі

Обираючи гарнітуру для дитячої кімнати, батьки завжди дуже вимогливі. Про цей факт компанія mebli remtion знає з власного досвіду, тому відповідально підходить до виконання таких замовлень, і знає, як потішити таких клієнтів.

Безпечні та зручні меблі під вашу дитячу

Створюємо на замовлення дитячі меблі у Хмельницькому лише з екологічних матеріалів, які не викликають алергію і не шкодять здоров’ю.

mebli remtion розуміє важливість для батьків питання безпеки їхнього чада. Тому дитячі меблі нашої компанії не мають гострих кутів та дефектів, оскільки ми перевіряємо якість виконання замовлення на всіх етапах, від підготовки до здачі «під ключ». Потім виріб оцінює клієнт, і тільки після погодження вносить повну оплату.

Удобная детская мебель
Детская кровать шкаф тумба

Ще одним вагомим фактором при виборі гарнітури для дитячої є зручність та наявність місця для гри. Дитині повинно бути комфортно у власній кімнаті. І тут важливо, щоб меблі не забирали простір, а, навпаки, додавали, максимально поміщаючи в себе все, що має знаходитись у дитячій. Для цього слід правильно заміряти кімнату і спроектувати під неї меблі.

Тож якщо ви шукаєте «меблі в дитячу Хмельницький», зробіть заявку на сайті mebli-remtion.com.ua, і наш дизайнер для вас безкоштовно виконає всі заміри у межах містах (якщо об’єкт знаходиться за м. Хмельницький, оплачуються лише транспортні витрати).

Детские-мебли
Мебель для детской

А у разі замовлення виробів у mebli remtion, компанія і безкоштовно виготовить дизайн-проект під вашу дитячу. За таких умов, меблі стовідсотково будуть відповідати вашим потребам і побажанням.  

Дитячі меблі від mebli remtion можуть мати будь-який колір

Для меблів у дитячій кімнаті, як правило, обирають яскраве покриття. Для наших клієнтів не існує обмежень в кольоровій гамі завдяки фасадам, які ми пропонуємо для облицювання. Це можуть бути: фарбований МДФ, плівка, ДСП чи дерево. Всі вони мають свої переваги і особливості, а також багаті на різні відтінки. Якщо складно визначитись, наші спеціалісти нададуть безкоштовну консультацію і допоможуть підібрати варіант, який вам вірогідніше підходить.

Цвета детской мебели

Ліжко для дитини, на якому вона точно захоче спати?

Детская кровать с тумбочками

Виготовлення дитячих ліжок

Приймаємо замовлення на виготовлення дитячих ліжок як для дошкільнят, так і підлітків. Можемо втілити будь-яку вашу чи дитячу ідею, а якщо точніше – надати необхідну форму та дизайн ліжку. Це може бути ліжко-автомобіль, ліжко принцеси, двоярусне чи ліжко-будинок. Також нанесемо на ліжко для дитини бажаний малюнок, наприклад образ улюбленого героя і тому подібне.

Дитячі меблі у Хмельницькому номер один – це меблі на замовлення від mebli remtion.