Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Кровать шкаф диван

Вивільняйте простір з меблями-трансформерами

Проблему з нестачею місця в малогабаритних квартирах можна легко вирішити, замовивши меблі-трансформер. Для того, щоб вони ідеально підійшли вашій оселі, були безпечними і довго послугували – обирайте надійного виробника mebli remtion. Ми компанія, яка виготовляє меблі-трансформер у Хмельницькому індивідуально під клієнта.

Меблі-трансформер

Меблі-трансформер вивільнять місця у вашій оселі, урізноманітнивши інтер’єр. З такою конструкцією, для прикладу, можна замовити ліжко чи диван. Вони легко складаються і ховаються, стаючи елементом інтер’єру. Так само просто їх розкласти. І вам не варто перейматись, за зношуваність механізму від регулярних трансформацій. mebli remtion у своїх виробах використовує італійський підйомний механізм, який вирізняється надійністю і довгою експлуатацією.

Кровать тумба

Бонус від компанії

Кровать в шкафу

Ваші меблі-трансформер у Хмельницькому від mebli remtion будуть спроектовані за індивідуальним ескізом. Таку послугу ми надаємо безкоштовно, якщо ви замовите вироби саме у нас.

Кровать шкаф диван белый

Ліжка

Одним з найпопулярніших замовлень серед смарт-меблів лишається шафа-ліжко. Такі вироби можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними. А також – односпальними, двоспальними чи дитячими. Вночі – це місце для комфортного спання, а вдень – шафа, яка не перегороджує простір.

Механізм меблів легкий в користуванні, справиться навіть дитина. І на таку трансформацію витрачається не більше часу, ніж цього потребує традиційне застеляння простирадла. Якщо ви зупинили свій пошук «ліжко трансформер Хмельницький» на сайті mebli-remtion.com.ua, можете вже зараз дізнатись його попередню вартість.

Дивани

Мають попит і дивани-трансформери. Вони можуть мати різну форму, дизайн, вид трансформації: книжку, виїзну конструкцію,  єврокнижку, акордеон та інші. Такі меблі полюбляють становити у залах та гостьових. Вони компактні у складеному місці, а в розкладеному – можуть помістити всю сім’ю для спільного кіноперегляду, чи відпочинку гостей. 

До речі, диван, як ліжко, може перевтілюватись у шафу. Такий варіант ідеальний для смарт-квартир, адже вивільняє місце. 

Кровать шкаф

Отримайте додатковий простір

Две кровати трансформер

Тож, якщо ваша оселя потребує додаткового простору і комфорту – обирайте меблі-трансформер. Компанія mebli remtion підбере для вас найоптимальніший варіант будь це шафа-ліжко чи інші меблі, що трансформуються. Ми не боїмось складних завдань і готові дивувати світ новими меблями.

Для замовлення меблі-трансформер зв’яжіться з нами зручним для вас способом.