Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78

Відгуки

Ілона
січень 2021, м.Хмельницький передпокій, дитяча, гардероб

Замовляла передпокій, дитячу і гардероб. Дуже задоволена результатом, майстри уважні і намагалися максимально якісно встановити меблі, незважаючи на те, що в нашій квартирі виявилися нерівні стіни, враховували всі побажання і коригування в процесі установки. Велике спасибі компанії mebli remtion!

Нитичук Людмила
квітень 2017, м.Хмельницький кухня, шафа-купе

Роботою задоволена! Шафа-купе дуже гарна та зручна! Кухня вийшла теж гарна! Буду рекомендувати mebli remtion своїм друзям та знайомим! Дякую!!! Заходьте на каву)))

Оксана Патласова
квітень 2017, м.Хмельницький кухня, шафа-купе

Робили меблі на замовлення у всю квартиру (кухню, шафи, тумбу, полиці, ліжко). Сказати, що сподобалися – це нічого не сказати. Дуже гарно все виготовлено. Меблярі – майстри своєї справи, а ще з ними завжди приємно спілкуватися. Минуло 4 роки від дня встановлення – меблі слугують гарно, всі роздвижні деталі справні. Рекомендую усім знайомим тут замовляти. Єдиним мінусом є те, що не зовсім вигідно робити маленьке замовлення (до прикладу окремо дозамовити дитяче ліжко, нам обійшлося б значно дорожче фабричного варіанту), але якщо робити велике індивідуальне замовлення, то вигідно та швидко)

Балюк Зоя
липень 2017, м.Красилів шафа-купе

Шафа-купе повністю відповідає нашим побажанням та виготовлена в найкоротші терміни і якісно

Гуцал Марина
вересень 2017, м.Хмельницький шафа-купе

Роботу виконано швидко та якісно, дуже Вам вдячні. Будемо звертатись ще

Сторчак Тетяна
жовтень 2017, с.Солобківці кухня

Дуже вдячна за якісну роботу!

Руденко Людмила
січень 2018, м.Хмельницький кухня

Роботою задоволені. Хлопці завжди на зв’язку. Охайно та професійно працюють. Кухня вийшла навіть кращою, ніж очікували. Рекомендуємо!

Пташнік Лілія
червень 2018, м.Хмельницький кухня

Приємно було з вами працювати. Вашою роботою наша сім’я задоволена. Мій брат (Сергій) вас порадив, і я впевнено можу вас порадити іншим. Вам гарної роботи, хороших клієнтів. Дякуємо! Удачі!

Влад Сергієнко
березень 2020, м.Хмельницький кухня, шафа-купе

mebli remtion нам порадила знайома, яка вже замовляла раніше меблі. Нам робили кухню і шафу-купе. Роботою і ставленням до роботи задоволені. Будемо також рекомендувати знайомим!

Леся Купчишина
жовтень 2020, м.Хмельницький кухня

Робили нам кухню. Все сподобалось! Кухня вийшла просто супер! Якість хороша! Буду і надалі замовляти саме тут і всім рекомендую!

Юлія Блажієвська
жовтень 2019, м.Хмельницький кухня, шафи-купе

Робила у цій компанії всі меблі в свою квартиру і вийшло в 100 раз краще, ніж я очікувала. Мені допомогли створити кухню моєї мрії, всі наші гості в захваті від неї. Дякую вам!

Людмила
вересень 2019, м.Хмельницький кухня, шафи-купе, пенал, столи, двері-купе, пенал, полка

Замовляли меблі у всю квартиру в новобудові, кухню, 3 шафи, пенал, столи, двері-купе, пенал, полку. Всі меблі зробили нам так, як ми хотіли. Дякую за роботу! Хочеться також відзначити професійний підхід і порядність. Рекомендую!