Кухні на замовлення
від
8 500
грн
м.п.
096 580 57 78
Готовим на кухне

Кухня під ваші потреби

Додаємо простору, стилю і комфорту кухонним кімнатам. Безкоштовно проводимо заміри. Виготовляємо індивідуальні проекти та втілюємо їх у реальність в Хмельницькому та Хмельницькій області. Беремося навіть за найвибагливіші забаганки – від економ-класу до еліти.

Ви мрієте – mebli remtion допомагає втілити

Кухня
Кухня – це простір, де найчастіше збирається родина, сім’я, друзі. Тут проводять найбільше спільного часу, та усамітнюються господарі й господині. У цій кімнаті починають день з ароматних кави та чаю, і завершують запашною вечерею. Тут діляться секретами, враженнями про минулий день і планами на майбутнє. Саме тому кухня має бути однією з найзатишніших і комфортніших кімнат вашої оселі, а головне такою, якою її бачите ви.
Кухня для семьи

mebli remtion – кухні на замовлення Хмельницький. Створюємо меблі за вашим дизайном, під індивідуальні заміри, смак і бюджет.

Кухонный стол с дерева

Вибір за вами

Ви можете обрати колір, стиль, дизайн фурнітури, а також фасад – з дерева, ДСП, пластику, акрилу, плівки, чи пофарбований. Ми працюємо лише з якісними  та перевіреними матеріалами.

Кухня з глянцевим чи матовим покриттям, у яскравих чи приглушених тонах – визначатись лише вам. А якщо сумніваєтесь, що краще обрати, тоді спеціалісти mebli remtion вас фахово проконсультують і дадуть поради.

Кухня під ваші потреби

Кухня під ваші потреби – ідеально впишеться під габарити кімнати й інтер’єр квартири чи будинку. Не займатиме зайвого простору, і в той же час, приховає все необхідне. Вам більше не заважатимуть шафи, які випирають. Нарешті можна буде сховати кухонне начиння, що раніше не поміщалось, або розкласти його так, щоб потім легко знаходилось.

Семья на кухни

Задля втілення бажаного задуму замірник дизайнера  mebli remtion безкоштовно проведе всі розрахунки –  і ви отримаєте свій індивідуальний проект. Ваша кухня – буде неповторною та ексклюзивною. А головне – комфортною і просторою.

Время

Доставка і монтаж в домовлений час

Переймаєтесь, що процес оновлення меблів кухонної кімнати завадить вашому графіку роботи та особистим планам? mebli remtion дбає про комфорт своїх клієнтів, і підлаштовується під ваші потреби. Доставка, монтаж і облаштування – лише в домовлений час.

Деньги

Розрахунок вартості

Вагаєтесь, чи по кишені вам бажана кухня? Для цього на нашому сайті діє зручний сервіс, за допомогою якого можна швидко та легко провести відповідний розрахунок готової роботи.

Тож не зволікайте! Комфортна і доступна кухня – ціль, до якої можна наблизитись, зробивши перший крок – залишивши заявку на сайті mebli remtion.